Günümüzün yeni ticaret modeli haline gelen e-ticaret sektöründeki deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz. Private shopping ve fırsat siteleri için birçok ürün kategorisinde tedarik planlaması ve aylık kampanya planlamaları, stüdyo ve ekipman desteği, ürün ve model fotoğraflarının çekimi gibi birçok alanda danışmanlık vermekteyiz.

Büyüyen ve gelişen bilgi çağında güncel kalabilmek günümüzün en önemli ihtiyacı haline geldi. Ajans Red olarak sizi her gün değişen bilgi dünyasında İçerik Yönetim ekibimizle güncel kalabilmeniz için destekliyoruz.

Hizmetlerimiz

- Ürün Tedarik Hizmetleri
- E-ticaret Marka Planlama
- E-ticaret Kampanya Planlama
- E-ticaret Danışmanlık Hizmetleri
- İçerik Yönetimi Hizmetleri

Cadde99.com, modaya öncülük ederek ayakkabı,çanta ve aksesaur ürünlerinde çok özel indirim fırsatları sunarak size ulaştıran bir moda sitesidir. Cadde99.com modayı sadece üyeleri için değil herkes için ulaşılabilir hale getirirken, şimdiye kadar birçok seçkin marka ile işbirliği yapan Cadde99.com her gün Türkiye'nin her yerindeki moda tutkunlarına ulaştırmaktadır.

E-ticaret hizmetlerinin yanı sıra www.cadde99.com bir Ajans Red projesi olup tüm ürünlerin satış ve tedariğini gerçekleştirmektedir.

Tedarik Hizmetleri

Siz de markanızı internet üzerinde tanıtmak ve ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek Türkiye'de ve dünyada bulunan tüm sitelerle kampanya çıkabilir, ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Markafoni, Trendyol, Limango, Morhipo, 1v1y, Vipbrands , Cadde99, Markavip(Dubai), Sukar (Dubai) vb. birçok sitede ürün ve markanızı planlamaya alarak markanızın tüm süreclerini yönetiyoruz.
Markanızın sezon sonu, stok fazlası ürünleri, sezon ürünleri ve internet dünyasında kullanıcılara indirimli olarak sunabileceğiniz tüm ürün gruplarına yönelik çalışma gerçekleştirebiliyoruz.

Kampanya ve Markalarımız

E-ticaret süreçlerine katkıda bulunarak çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz marka ve kampanyalarımız ;


- Puma
- Laguna
- Verde Porte
- Çantastore
- Fashion Bags
- Steps2Fashion
- Desing Eastandbull
- Petek 1855

Tedarik Süreç Yönetimi

Siz de ürün ve markanızı internet ortamında satışa sunmak istiyorsanız Ajans Red tedarik süreç yönetiminden faydalanarak ürünlerinizi çalıştığımız sitelerde görebilir, aylık kampanyalar düzenleyebilir satış gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konuda detaylı bilgi için E-ticaret birimimizle iletişime geçebilirsiniz.