Gelişen internet dünyasında günümüz ticareti haline gelen e-ticarette yerinizi almakta gecikmeyin. Perakende satış koşullarının aksine internet dünyasında kendi satış mağazanızı açabilir ve bu şekilde 7/24 Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Paypal, Havale gibi ödeme yöntemlerini kullanarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Sektör liderleri ile yaptığımız iş antlaşmaları sayesinde dilerseniz paket bir yazılım kullanarak çok kısa sürede satış yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm ödeme modülleri ve kargolama koşulları ve içerik yönetimi ile ilgili uzman ekiplerimiz sayesinde yönetici panelinizi kolayca yönetebilirsiniz.

E-ticaret Projelerimiz


Merak Edilenler

İnternetten ürün satmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bir e-ticaret yazılımına sahip olmanızdır. Bu konuda sizlere dilerseniz paket yazılımlar dilerseniz de özel yazılımlar üretiyoruz.

Paket yazılımlar mevcut e-ticaret modeline göre hazırlanmış çalışan sistemlerdir. Bu model sayesinde size hızlı bir şekilde çalışan sistemi kurabiliyoruz. Bu sistemi seçmeniz durumunda ortalama 10 gün içerisinde tüm ürünlerinizi yükleyip satışa başlayabilirsiniz.

Özel yazılımlar ise paket yazılımların yetersiz kaldığı kampanya düzenleme, farklı satış modülleri ve kendinize özel bir yazılımınız olmasını istediğiniz durumlarda kullanabilirsiniz. Ortalama 45 iş günü proje süresi mevcuttur projenin detay bilgilerinwe göre bu süre değişiklik göstermektedir.

Kartlı işlemlerin güvenliği, 128-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de Ajans Red ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

E-ticaret paketler ve yazılımlarımız Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalara sanal POS başvurusunda bulunmanız için öncelikle vergi levhası olan bir firmanızın olması gerekmektedir. Bankalara göre istenen evraklar değişiklik göstermektedir. E-ticaret Sistemleri Türkiye'deki tüm bankaların sanal POS altyapılarını desteklemektedir.

Kredi Kartı, Mail Order, Mobil ödeme (Turkcell, Vodafone, Avea), Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, PayPal, PayU, iPara, Iyzico ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif kullanılmaktadır.

Sitenizin kurulumundan sonra satışa yönlendirebilecek hamleler ile ilgili reklam yönetimi, müşteri yönetimi , ürün tedarik zinciri ve daha bir çok konuda sizlere eğitim veriyoruz. Aynı zamanda görsel içerik düzenleme, içerik yönetim ekibimizle de sizlere daha iyi hizmet sunabilmeniz açısından destek veriyoruz.


Sizde bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.