İnteraktif hizmetlerimizin tamamı için projenizin devamında sizlere sunduğumuz ek hizmetlerimizden , Mikro Site çalışması ile farklı etkili domainlerde reklam çalışması yapabilir, Mailing ile güncel mail datalarınıza hızlı bir şekilde kampanya veya duyurularınızı iletebilir, CMS (İçerik Yönetim Sistemi) ile de düzenli olarak sitenizdeki verileri güncelleyerek kullanıcılarınıza etkili bir web hizmeti verebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin yanısıra görsel yayın ekibimiz ile tasarım ve baskı(katalog,flyer,afiş,dergi) işlerinizde de profesyonel destek sağlayabiliriz.

İçerik | Tasarım | Baskı

Merak Edilenler

Firmanızın kurumsal sitesini veya e-ticaret sitenizle ilgili olarak günlük veya düzenli aralıklarla içeriklerinin (görsel,metin vb.) Google standartlarına göre güncellenmesini sağlıyoruz. Sitenizin güncel kalması google ve diğer arama motorları için çok önemli olduğundan tüm içeriklerde daha kolay bulunabilmenizi, müşterinize doğrudan bilgi erişimini ve internet sisteminde doğru konumlanmanızı sağlıyoruz. Eğer sitenizin bu yönde geliştirilmiş herhangi bir yönetici paneli yok ise tasarımınıza uygun yönetim paneli yazlımı gerçekleştirerek mevcut sisteminize de bu yönde destek verebiliyoruz.. Aynı zamanda bu yönde sitenizde yayınlanmasını istediğiniz dönemsel veri girişlerini de içerik yönetim ekibimiz sayesinde kısa sürede girişini sağlayabiliyoruz.
Bu yönde içerik destek personeli olmayan firmalar için ekstra personel almak yerine içerik yönetim paketi alarak daha ekonomik bir çözüm üretebilirsiniz.

Firmanızın kampanyalarını, duyurularını,indirimlerini,adres değişikliğini,bildirgelerini e-posta yoluyla hızlı bir şekilde milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Etkili bir tasarım ile mailingde, mailinizin açılma oranını arttırabilir , desteklenen görsellerle daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Bu tür işlerinizde bülten örneklerimizden faydalanarak teklif alabilirsiniz. .

İşinizi veya firmanızı görsel animasyon olarak daha iyi ifade edebileceğinizi düşündüğünüz çalışmalarda , google görsel reklamlarda iş alanı ve konuya özel flash animasyonlar gerçekleştirerek işinizi daha etkili sunum araçları ile geliştirmenizi sağlıyoruz.

Tüm alanlarda hizmet destek ajansınız olmayı hedeflerken tasarım alanında dergi,afiş,flyer,menü vb. tasarımlarınızda profesyonel hizmet veriyoruz. Tüm bu tasarım işlerinizde 1. sınıf baskı metodları ile ürününüzü istediğiniz ölçü ve çalışmalarda baskı yapabiliyoruz.

İnternet ortamında rekabetin arttığı günlerde yeni alan adları veya yeni ürün tanıtımlarında sadece ürüne veya alan adına yönelik tek sayfa mikro sitelerle google üzerindeki etkiyi arttırarak firmanızı ve işinizi üst sıralara taşıyarak daha fazla gelir edlde etmenizi sağlıyoruz.

Firmanızın sektörde genellikle belirli standartlara sahip firmalar arasından sıyrılabileceği , firmanızın kurumsallığını yansıtan tasarımsal ve basılı araçlardır. Kurum hakkında iyi bir izlenimin öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik çalışmasından geçiyor. Firmanızın logosu ve renkleri ile müşterinize en akılda kalıcı reklam yönetimini uygulayabilirsiniz. Unutmayın harcadığınız tüm kuruluş giderleri içerisinde kurumsal kimlik çalışmanız firmanızın en ekonomik yollardan akılda kalıcılığına ve vizyonuna etki edecektir. Bu yüzden yeni kurulan firmalar için ve daha önce bu tarz çalışmalar gerçekleştirmemiş firmaların, logo,antetli kağıt,dosya,araç giydirme,bayrak ,afiş vb. bir çok alanda çalışmalarının olması kullanıcı/müşteri üzerinde pozitif yönde büyük bir etki yaratacaktır.


Sizde profesyonel destek almak istiyorsanız,
bizimle iletişime geçebilirsiniz.