E-ticaret yapmak isteyen üretici firmalar için geliştirdiğimiz süreç yönetiminde firmanın stok kontrolünden, kampanya planlama sürecine, ödeme takibinden , stok bilgi güncellemeye kadar bir çok alanda profesyonel destek veriyoruz. Bu iş modelinde tedarikçi firma internet üzerinden satışa sunmak istediği ürün grubunu belirledikten sonra tüm kampanya tedarik sürecini biz yönetiyoruz. Ürünlerin stok takip yönetimi ile başlayıp, fotoğraf çekimi, detaylı liste sunumu , kampanya tarih planlama, kamponya süreç kontrolü , sipariş liste sunumu, faturalandırma, ödeme takibi süreçlerinin tamamının yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz

- Lojistik Destek Hizmeti
- Ürün Fotoğraf Çekimi
- Kampanya Planlama
- Sipariş Süreç Yönetimi
- Ödeme | Faturalandırma Süreç Yönetimi

Tüm markaların kampanyalarını Türkiye'de Markafoni,Trendyol,N11,Morhipo,1V1Y Dubai'de MarkaVip,Sukar , Azerbaycan'da Vipbrands gibi birçok sitede kampanya planlıyor, kendi platformumuz Cadde99.com'da ise tam zamanlı ürünlerinizin satışını gerçekleştirebiliyoruz.

Tedarik Hizmetleri

Siz de markanızı internet üzerinde tanıtmak ve ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek Türkiye'de ve dünyada bulunan tüm sitelerle kampanya çıkabilir, ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Markafoni, Trendyol, Limango, Morhipo, 1v1y, Vipbrands , Cadde99, Markavip(Dubai), Sukar (Dubai) vb. birçok sitede ürün ve markanızı planlamaya alarak markanızın tüm süreclerini yönetiyoruz.
Markanızın sezon sonu, stok fazlası ürünleri, sezon ürünleri ve internet dünyasında kullanıcılara indirimli olarak sunabileceğiniz tüm ürün gruplarına yönelik çalışma gerçekleştirebiliyoruz.

Kampanya ve Markalarımız

E-ticaret süreçlerine katkıda bulunarak çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz marka ve kampanyalarımız ;


- Puma
- Laguna
- Verde Porte
- Çantastore
- Fashion Bags
- Steps2Fashion
- Desing Eastandbull
- Petek 1855

E-ticaret Danışmanlık

Günümüzün yeni ticaret modeli haline gelen e-ticaret sektöründeki deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz. Private shopping ve fırsat siteleri için birçok ürün kategorisinde tedarik planlaması ve aylık kampanya planlamaları, stüdyo ve ekipman desteği, ürün ve model fotoğraflarının çekimi gibi birçok alanda danışmanlık vermekteyiz.

Bu konuda detaylı bilgi için E-ticaret birimimizle iletişime geçebilirsiniz.