Gün geçtikçe olmazsa olmazlarımızdan olan internet günümüz teknolojisinde gerek kurumsal gerekse kişisel planlamalarda büyük katkılar sağlamaya devam ediyor. Günümüzde en büyük reklam,tanıtım ve kar amaçlı yapılan bütün çalışmalarda internet katkısını büyük ölçüde kanıtlamıştır.Siz de eğer internet dünyasında hala yerinizi almadıysanız veya hazır bulunan web sitenizden memnun değilseniz AjansRed kalitesi ve profesyonelliği ile internet dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Yeni TTK(Türk Ticaret Kanunu)'na uygun web siteleri ile sonrasında değiştirmenize gerek kalmayacak projeler üretiyoruz. Kullandığımız kullanıcı dostu yazılımlar ile ürünlerinize kolayca erişebiliyor tüm değişiklikleri size ait panel üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Site Tasarımı

Siz de firmanızı kurumsal iş ortaklarınıza müşterilerinize en iyi şekilde ifade edebilmek için internetteki yerinizi alabilirsiniz. Bu sayede gerek iletişim gerekse ürün açısından firmanızın ulaşılabilirliğini arttırabilirsiniz

Google ve diğer arama motoru kriterlerini göz önünde bulundurarak daha fazla kullanıcı dostu yönetim panelli kurumsal siteler tasarlıyoruz.

Maya Yoga | Kurumsal
Tanıtım Web Site Tasarımı

Yeni ürünler, projeler, lansmanlar, organizasyonlar ve daha bir çok tekil veya çoğul kampanya ürün tanıtımlarınızı internete taşıyarak görsel olarak reklamlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün kataloğunuz için e-katalog oluşturup mesafe tanımaksızın tüm ürün yelpazenizi müşterilerinize anlatabilir ve satışlarınızı bu yolla arttırabilirsiniz.

Yasay Çanta | Ürün Tanıtım

Kişisel Web Site Tasarımı

Bireysel projelerinizi(kitap, müzik,albüm vb) internet üzerinden kitlelere ulaştırabilir, internet kullanıcılarının size daha kolay yoldan ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Genellikle adsoyad.com veya com.tr gibi alan adları ile çalışılan bu sitelerde internette adınızın kısa sürede duyulmasını sağlayabilirsiniz.

Özer Salmanoğlu | Bireysel
Alansal Web Site Tasarımı

Sigortacılık, Muhasebe, Emlak, İlan vb. alanlara özel olarak tasarladığımız paketlerimizle internet dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Tümü google servisleri ile entegre çalışan yazılımlarımız ile daha hızlı bir şekilde internetteki yerinizi alabilirsiniz.

Liva Motors | İlan Web Sitesi

Merak Edilenler

Günümüz teknolojisinde gün geçtikçe artan internet kullanımı sayesinde , internet insanların en etkili iletişim araçlarından biri olmayı başardı. Firmalar ve kişiler bu ortamda erişilebilirlikleri seviyesinde değer kazanıyorlar. Diğer reklam araçlarına göre daha az maliyetli olması da internette bulunmanın avantajlarından biri...
Siz de ulaşılabilir olmak için bir an önce internet dünyasındaki yerinizi almanız gerekmektedir. Bu sayede firmanızı ve ürünlerinizi müşterilerinize daha hızlı yoldan ulaştırabilirsiniz.

Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay web sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin sitenizde sizi en hızlı şekilde tanıyabilmeleri ve hizmetlerinize kolayca erişebilmeleridir. Kullanıcı dostu sade tasarımlar ile sitenizin anlaşılabilirliğini arttırarak amacınıza uygun içerikler üretebilirsiniz.

Müşteri/Kullanıcılarınızın size erişimlerini en hızlı yoldan sağlamak adına sağlam SEO(Arama motoru optimizasyonu) sistemi ile sitenizin hazırlanmış olması gerekmektedir. Tüm bu süreçte arama motorlarında ilk sayfalarda erişebilir olmak sitenizin ve firmanızın da değerini arttıracaktır.

Tasarım açısından sitenizin tüm internet erişim araçlarında düzgün görüntüleniyor olması ve özellikle Mobil internet kullanımının yaygınlaştığı günlerde Mobil uyumlu (responsive) tasarıma sahip olmanız gerekmektedir.

Web siteleri bütçelendirilirken sizden gelen talepler doğrultusunda bütçelendirildiğinden bu konuyla ilgili olarak projenizin süre yönetimine göre size ve bütçenize uygun teklifler hazırlayabiliyoruz.

Tasarım ve yazılımlarımız Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitelerinde yapısal olarak tasarım kodlama bölümlerinde HTML5 + CSS kullarak , yazılım kodlama bölümlerinde ASP.NET veya PHP kullanarak kodlama yapabiliyoruz.

Tüm gerçekleştirdiğimiz web projelerinde yönetici panelli olarak çalışma gerçekleştirebiliyoruz. Siteniz yayına alındıktan sonra size sunulan kullanıcı adı ve şifre ile girişinğizi yaparak site önyüzünde metin,görsel düzenlemeleri yönetim paneliniz üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Projelerimizde işinizin zaman planlaması genelde 10 gün ile 30 gün arasında değişebilmektedir. Sizden gelen talepler doğrultusunda bu süreci eh hızlı bir şekilde tamamlayabilmekteyiz. Özel butik yazılım projeleri için teklif ve görüşmelerimizde süreç konusunda sizi bilgilendiriyoruz.


Sizde profesyonel bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız,
bizimle iletişime geçebilirsiniz.