Bizimle iletişime geçin.

hover img
Anasayfa  -Blog  Aslı & Alphan

Aslı & Alphan

A'jia Otel

Düğün Hikayesi

23 Eylül tarihinde gerçekleşecek düğün organizasyonları için tanıştığımız güzel çiftimiz Aslı ve Alphan ile yapacağımız çekimlerin Beykoz Kanlıca Ahmet Rasim Paşa Yalısı olarak bilinen A’jia Otel’de olacağını öğrenmemizle birlikte çekeceğimiz fotoğraf ve videoları planlamaya başladık. Gerçekleşecek özel organizasyon için gün sayarken her alanı kullanacak olmanın ve İstanbul’un büyüleyici dokusunu kusursuz bir mimari içerisinde değerli çiftimizle birlikte karelere sığdıracağımız için çok heyecanlandık.

Güne özel çiftimizin hazırlıklarıyla başladık. Tüm detayları önceden planlanan günün her anının büyüsünü kameralarımıza kaydettik. 23 Eylül günü tüm hazırlıklar tam gaz devam ederken günün stresini azaltacak bride partisi kamerlarımıza renkli fotoğraflar verdi. Özenle düşünülmüş her detayı kaydettik. Düğünden hemen önce sonbaharın güzel çiftimize hediyesi olan güneşli gününden yalının enfes atmosferinde çift çekimlerimizi gerçekleştirdik. Davetlilerin keyfi için titizlikle hazırlanmış düğün alanında mutlu çiftimizin en özel günlerini ölümsüzleştirdik.

Nikahın ardından günün duygusallığı ve mutluluğu büyük bir özenle hazırlanmış organizasyonda kendini eğlenceye bıraktığında günden geriye bizlere bu renkli kareler kaldı…