Bizimle iletişime geçin.

hover img
sık sorulan sorular
anasayfa  -Sık Sorulan Sorular

Güne sizlerle birlikte başlayarak gün boyunca sizlere eşlik ediyoruz. En özel anlarınızda en doğal  kareleri yakalayarak değerli anılara dönüştürüyoruz.

Düğün hikayesi hizmetimizde gün boyu sizlerin yanında olarak fotoğraf çekimi yapıyor çekilen spontane karelerle en özel anlarınızı doğal bir şekilde fotoğraflıyoruz. Düğün klibi hizmetimizde ise yine tüm gün sizlerin yanında olarak her anı kaydediyor sonrasında kurgu aşamasına geçerek 4-5 dakikalık video kliplerinizi oluşturuyoruz.

Tabii ki, özel günlerinize sizlerle birlikte başlayarak yanınızda tüm günü sizlerle yaşayarak en değerli hatıralarına dönüştürüyoruz.
 

Düğün hikayesi ve düğün klibi hizmetlerimizi beraber barındıran pro wedding paketimizle organizasyonlarınızda fotoğraf ve video çekim hizmeti veriyoruz.

Hayır. Firmamız yalnızca çekim ve çekim sonrası fotoğraf / video alanlarında profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

Sezon içerisinde haftasonu olan düğün yoğunluğumuz sebebiyle dış çekimlerimizi haftaiçi günlerine organize edebiliyoruz. Dış çekimlerimiz için belirli bir platomuz bulunmuyor müsait tarihlerimiz içerisinde anlaşma halinde dilediğiniz mekanda çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Hayır. Düğün hikayesi hizmetimizde sizlere eşlik edecek ekip arkadaşlarımız tüm gün boyunca yanınızda olarak tüm anları fotoğraflıyor. Hazırlıklarınızı gerçekleştirdiğiniz mekanın ardından düğün mekanınıza geçecekseniz ekibimiz de sizinle gelerek tüm günü sizlerle takip ediyorlar.

Düğün Hikayesi ve Düğün klibine beraber tercih eden çiftlerimiz için Prowedding paketimiz bulunuyor. Prowedding paket içeriğimizde fotoğraf ve video ekibimiz her anı kaydederek ölümsüz hatırlar oluşturmak için her an sizlerin yanınızda oluyor.

Tüm günü sizlerle yaşayan ekibimiz her detayı detayı sizlerin yanında kaydederek düğün sonrası oluşturacağımız düğün hikayesi için tüm ayrıntıları sayı gözetmeksizin kaydediyorlar.

Düğün organizasyonu sonrasında müşteri ilişkileri temsilciniz sizlerle iletişime geçerek tüm hizmetlerimizin bilgilendirmesini yapıyorlar ardından isteklerinizi ve beklentilerinizi kaydederek organizasyon sonrası süreci başlatıyoruz

Tabii ki, fotoğraflarınızın sizlerle paylşamamızın ardından paket içeriğinizdeki albümünüz dahilinde sizleri bilgilendirerek fotoğraf seçmenizi istiyoruz

Firmamızın İstanbul'da olması sebebiyle müsait tarihlerimiz için anlaşmamız halinde paket detaylarımıza ek ulaşım ücreti ile farklı şehirlerde çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz 

Firmamızın İstanbul'da olması sebebiyle müsait tarihlerimiz için anlaşmamız halinde paket detaylarımıza ek ulaşım ücreti ile farklı ülkelerde çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz